(0)
0 (212) 629 4525 0 (212) 629 1292
Çift Taraflı Bantlar NANO BANT ÇİFT TARAFLI SUYA DAYANIKLI
NANO BANT ÇİFT TARAFLI SUYA DAYANIKLI
NANO BANT ÇİFT TARAFLI SUYA DAYANIKLI Çift Taraflı Bantlar
STOKTA VAR Paket İçeriği:
0 TLKDV Dahil Fiyattır
Ürün Açıklaması
    • YIKANABİLİR & TEKRAR KULLANILABİLİR & İZ LES Bu nano jel bant defalarca kullanılabilir ve malzemesi yıkanabilir. Kirlendiğinde ılık suyla yıkayın ve kurutun, Bant yapışkanlığını geri kazanacaktır. Bandı çıkarmak isterseniz , yavaşça yüzeyden yırtın, nesnenin yüzeyinde iz kalmayacak.
    • KULLANIMI KOLAY VE ÇIKARILABİLİR Bu çift taraflı bandın uzunluğu 10 FT, 1,18 inç genişliğinde ve 0,08 inç kalınlığındadır, nano bandı ihtiyacınız olan herhangi bir boyutta kolayca kesebilirsiniz. Çıkarması ve kalıntı bırakmaması çok kolaydır. Not: Olası hasarı önlemek için bu bandın kolay hasar görebilecek yüzeylerde kullanılmasını önermiyoruz.
    • ÇOK AMAÇLI YAPIŞKAN BANT Bu çift taraflı yapışkan bant, tüm malzemeleri yapıştırmak için kullanılabilir.
    • 2021 UPGRADE NANO BANT Bu yapışkan montaj bandı, ev veya Outdoor eşya yerleştirme sorunlarını çözebilir, hayatınıza daha fazla kolaylık sağlar. Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size 24 saat içinde cevap vereceğiz. saat ve sorunu çözmenize yardımcı olur.
    • GÜÇLÜ VİSKOZİTE Yapışkan bant yeni nanoteknoloji ve çevre dostu malzemeler kullanır. Sağlam ve dayanıklıdır ancak kolayca gerilebilir ve geri dönüştürülebilir, temiz ve pürüzsüz yüzeyi 1 KG'ye (2,2 LBS) kadar ağırlık taşır.

BENZER ÜRÜNLER

İstanbulBant - Tüm hakları saklıdır 2022® Powered by bilnet.com.tr
+90(538) 485 6438