(0)
0 (212) 629 4525 0 (212) 629 1292
Kurumsal İstanbul Bant Hakkımızda

İstanbulBant; üretim yapan kurumsal işletmelerin, üretim verimliliğini arttırmak ve endüstriyel yapıştırma problemlerine profesyonel çözümler sunmak için müşterilerinin talepleri doğrultusunda hizmet veren bir işletmedir. Sahip olduğu üretim parkuru ve çeşitli ürün gamıyla sağlıktan tarıma kadar birçok sektöre hizmet vermektedir. İstanbulBant, koli bandından maskelemeye, tutkaldan zımparaya kadar yüzlerce teknik saha da hizmet sunan ve birçok alanda dünya lideri olan 3M’in de yetkili bayisidir.

İstanbulBant, işletmelerin istekleri doğrultusunda konsept çalışmalar yapabilmekte, işçilik ve zamandan tasarruf edecekleri özel şekilli bant kesimleri (dia-cute) yaparak çalışanlara iş kolaylığı sunmaktadır. Tekstil, deri ve ambalaj sektörlerinin ihtiyaçları doğrultusunda yüksek kalitede yapışkan ürünlerin kumaş, kağıt, köpük gibi materyallere laminasyonları yapılabilmektedir.

‘Interflex’ markasıyla hizmet verdiğimiz endüstriyel bantların yanı sıra, kurumsal işletmelere ambalaj bantları olarak da hizmet ve destek sunmaktayız. ‘Interflex’ endüstriyel bantlarımızda olduğu gibi ambalaj, doğal kauçuk ve koli bantlarımızda da, işletmelerin istekleri doğrultusunda milimetrik kesim ve yüksek metraj sarımları yapılabilmektedir.

İstanbulBant - Tüm hakları saklıdır 2022® Powered by bilnet.com.tr
+90(538) 485 6438